عکاسی تبلیغاتی حرفه‌ای توسط عکاسان VRTP

گروه تخصصی VRTP در زمینه عکاسی تبلیغاتی حرفه‌ای فعالیتی پایدار دارد.

سال‌هاست که تولید کنندگان محصولات مختلف، با ارائه کالایی با کیفیت بالا و قیمت مناسب، مشتریان را به خود جذب کنند و در رقابت با هم‌صنفان، به برتری چشمگیری دست یابند. اما برای بهره مندی از سود بیشتر و درخشش در میان رقبا، به انجام چه کارهایی نیاز است؟
با فراگیر شدن دنیای تکنولوژی‌های تصويربرداری و حضور مستمر قشرهای مختلف جامعه در شبکه‌های اجتماعی و وب‌ سایت‌ها، تبلیغات مجازی، بسیار رونق پیدا کرده است و شمار زیادی از توليد کنندگان سعی می‌کنند به محصولات خود را به صورت غیر حضوری و از طریق روش‌های مذکور، معرفی کنند.

لزوم استفاده از عکاسی تبلیغاتی برای معرفی بهتر محصولات

روش‌های زیادی برای تبلیغات وجود دارد‌، اما عکاسی از محصولات، تنها روشی است که می‌توان آن را برای تقریبا تمام تولید کنندگان مفید دانست (از طریق تصویر، می‌توان کالاها را به بهترین شکل، به مشتریان معرفی کرد).

عکاسی تبلیغاتی حرفه‌ای

هر عکس تبلیغاتی حرفه‌ای باید از دو پارامتر بسیار مهم بهره مند باشد: یک: معرفی دقیق و مطلوب محصول؛ دو: بهره مندی از زیبایی بصری و توان جذب مخاطب. پس عکسی از که هر دو پارامتر مذکور برخوردار باشد، می‌تواند یک تبلیغ عالی برای محصول محسوب شود.

گروه تخصصی VRTP با بهره مندی از عکاسان و ادیتور‌های توانمند، فعالیت پایداری در زمینه عکاسی تبلیغاتی (عکاسی از محصولات) دارد.
در ادامه‌، بخشی از نمونه‌ کارهای عکاسی تبلیغاتی ما را مشاهده می‌کنید.

عکاسی تبلیغاتی حرفه‌ای

عکاسی تبلیغاتی حرفه‌ای

عکاسی تبلیغاتی حرفه‌ای

عکاسی تبلیغاتی حرفه‌ای

هزینه پایین عکاسی در مقابل کیفیت بالا

لازم به ذکر است که هزینه این فعالیت ما، نسبت به کیفیت و قدرت تصاویر، بسیار پایین است.

هزینه تهیه تصاویر تبلیغاتی حرفه‌ای، به مواردی همچون شهر، نوع کالا و تعداد عکس درخواستی بستگی دارد. پس برای اطلاع دقیق از قیمت‌ها، با ما تماس بگیرید.


در فواصل زمانی کوتاه، نمونه‌کارهای بیشتری به این بخش اضافه خواهد شد.

متفرقه: از بخش تدریس خصوصی عکاسی نیز دیدن کنید. همچنین برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای عکاسی (برندها و تجهیزات) می‌توانید به dpreview.com مراجعه کنید.