تور مجازی چیست ؟

تور مجازی چیست ؟ این فناوری، مدرن‌ترین روش بازدید غیرحضوری است.


به کمک تورمجازی میتوانید این فرصت را در اختیار مشتریان قرار دهید که بدون نیاز به طی کردن مسافت طولانی، به صورت مجازی از محل کار شما به خوبی و با اختیار کامل بازدید کنند.

تور مجازی برای چه مشاغلی کاربرد دارد؟

هر شغلی که نیازمند جذب مشتریان است، می‌تواند به کمک عکاسی ۳۶۰ درجه، بازدید چند برابری داشته باشد.

از جمله مشاغل و مکان‌هایی که این فناوری می‌تواند تاثیر چشمگیری در بازدید و فروش آنها داشته باشد: رستوران، کافه، پاساژ، سینما، گل فروشی ،آجیل و خشکبار، سالن آرایش ،سالن عروسی و باشگاه‌های ورزشی.

از فایل تور مجازی در چه فضاهایی می‌توان استفاده کرد؟

تور مجازی چیستبیشترین کاربرد این فایل به سایت و وبلاگ اختصاص دارد و بر روی صفحات وب بارگذاری می‌شود. علاوه بر وب، می‌توان فایل را با پسوند‌های swf و exe هم، در کامپیوتر و بدون نیاز به اینترنت مشاهده کرد. همچنین می‌توان این فایل را در قالب یک فیلم (فیلمبرداری از صفحه) در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد.

عکاسی سه بعدی از محل کسب را به گروه VRTP بسپارید!

تور مجازی چیستگروه VRTP با استفاده از تجهیزات تخصصی و مدرن در زمینه تور مجازی، بازدید و فروش محل کسب شما را تا ۲ برابر افزایش می‌دهد.

برای اطلاع بیشتر از مفهوم و کاربردهای فناوری مذکور و همچنین تکنیک پانوراما، می‌توانید به بخش مقاله تور مجازی مراجعه کنید. در این بخش، توضیحات کامل و جامعی درباره این روش بازدید غیر حضوری منتشر شده است.

دیگر لینک‌های سایت را نیز مشاهده کنید:

طبیعت طالقان : نمایی از زیبایی‌های یک روستا در منطقه گردشگری طالقان
خانه روستایی : خانه‌ای روستایی در شهرستان زیبای_طالقان
شهرستان طالقان : تماشای همزمان رودخانه، صخره و جنگل در قالب تصویر سه بعدی
بیرق الحسین : آستان_شهدای گمنام لواسانات
آستان امامزاده فضلعلی‌‎بن موسی‌ الکاظم : امامزاده‌ای بسیار زیبا و نسبتا بزرگ در شهرستان_لواسان

در سایت photographylife.com می‌توانید علاوه بر مشاهده آثار عکاسی در ژانرهای مختلف، بخشی از تاریخچه هنر عکاسی را مطالعه کنید.

پایان بخش « تور مجازی چیست »